Yhteystiedot

Elcoline Group
Vaihteen puh: +358 20 155 6300

Yleinen sähköposti: info@elcoline.fi

Elcoline Group hallitus

Elcoline Group johtoryhmä

Elcoline Group Oy

Laskutusohjeet

Toimitusjohtaja

Leif Backman

+358 43 8243460
leif.backman@elcoline.fi
Hämeenkatu 6
FI-05800 Hyvinkää

LinkedIn
Johdon assistentti / Rekrytointi

Emma Miettinen

+358 40 500 8944
emma.miettinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Laatupäällikkö

Jussi-Pekka Kinnunen

+358 40 018 6533
jussi-pekka.kinnunen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Talousjohtaja

Jarno Räsänen

+358 40 771 1330
jarno.rasanen@elcoline.fi
Kuopio

LinkedIn
Kehitysjohtaja

Jaakko Juvonen

+358 40 012 9966
jaakko.juvonen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn

Elcoline Plant Service Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Teemu Pohto

+358 40 565 0838
teemu.pohto@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Asiakkuusjohtaja

Pekka Riikonen

+358 50 386 0450
pekka.riikonen@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Johdon assistentti

Minna Jyrylä

+358 50 524 8378
minna.jyryla@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Elcoline Construction Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Simo Nissinen

+358 40 750 1266
simo.nissinen@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

LinkedIn
Avainasiakaspäällikkö

Tero Kopola

+358 40 1980777
tero.kopola@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

Työnjohtaja

Henri Niku

+358 40 6753232
henri.niku@elcoline.fi
Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki

LVI-suunnittelu / työnjohto / tarjouslaskenta

Jukka Kivelä

+358 40 657 9400
jukka.kivela@elcoline.fi
Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki

Assistentti

Mirka Ranta-Ylitalo

+358 40 1663777
mirka.ranta-ylitalo@elcoline.fi

Elcoline Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Olli Koivula

+358 40 511 8283
olli.koivula@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Työnjohtaja / tarjouslaskenta

Markku Auvinen

+358 40 737 9220
markku.auvinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Elcoline Piping Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Maxim Helle

+358 40 199 4088
maxim.helle@elcoline.fi
Saukonpaadenranta 4 F
FI-00180 Helsinki

LinkedIn
Projektipäällikkö / IWT

Jarmo Koskivuori

+358 40 0750 540
jarmo.koskivuori@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Ostaja

Essi Korhonen

+358 40 482 1444
essi.korhonen@elcoline.fi
Saukonpaadenranta 4 F
FI-00180 Helsinki

LinkedIn

SVS Supervise Service Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Mika Tapaninaho

+358 40 767 5886
mika.tapaninaho@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

LinkedIn
Johtaja

Markku Korpivaara

+358 40 526 1695
markku.korpivaara@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Asennustyöt ja tarjouslaskenta

Matti Käki

+35840 563 7455
matti.kaki@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Asennustyöt ja hitsauskoordinaattori

Ari Karhinen

+358 44 300 0760
ari.karhinen@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Konepajatyöt ja tarjouslaskenta

Ismo Anttila

+358 44 767 0351
ismo.anttila@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Käyntiosoitteet

Suomi

Helsinki

Saukonpaadenranta 4 F
FI-00180 Helsinki
+358 40 199 4088

Katso kartta

Leppävirta

Teollisuustie 13
FI-79100 Leppävirta
+358 40 771 1330

Katso kartta

Lohja

Ratakatu 26
FI-08150 Lohja
+358 40 7077 222

Katso kartta

Pyhäjoki

Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki
+358 40 657 9400

Katso kartta

Raahe

Pajakatu 5
FI-92150 Raahe
+358 40 565 0838

Katso kartta

Tampere

Tammervoima Oy
Hyötyvoimankuja 1
33680 Tampere
+358 40 511 8283

Katso kartta

Sotkamo

Malmitie 66
88120 Tuhkakylä
+358 40 511 8283

Katso kartta

Varkaus

Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus
+358 40 012 9966

Katso kartta

Kouvola

Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa
+358 40 767 5886

Katso kartta
}