Yhteystiedot

Elcoline Group
Vaihteen puh: +358 20 155 6300

Yleinen sähköposti: info@elcoline.fi

Elcoline Group hallitus

Elcoline Group johtoryhmä

Elcoline Group Oy

Toimitusjohtaja

Leif Backman

Puh. +358 43 8243460
leif.backman@elcoline.fi
Hämeenkatu 6
FI-05800 Hyvinkää

LinkedIn
Johdon assistentti / Rekrytointi

Emma Miettinen

Puh: +358 40 500 8944
emma.miettinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Laatupäällikkö

Jussi-Pekka Kinnunen

Puh: +358 40 018 6533
jussi-pekka.kinnunen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Talousjohtaja

Jarno Räsänen

Puh: +358 40 771 1330
jarno.rasanen@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

LinkedIn
Kehitysjohtaja

Jaakko Juvonen

Puh. +358 40 012 9966
jaakko.juvonen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn

Elcoline Plant Service Oy

Liiketoimintajohtaja

Teemu Pohto

Puh: +358 40 565 0838
teemu.pohto@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Asiakkuusjohtaja

Pekka Riikonen

Puh: +358 50 386 0450
pekka.riikonen@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Johdon assistentti

Minna Jyrylä

Puh. +358 50 524 8378
minna.jyryla@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Elcoline Construction Oy

Liiketoimintajohtaja

Simo Nissinen

Puh: +358 40 750 1266
simo.nissinen@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

LinkedIn
LVI-suunnittelu / työnjohto / tarjouslaskenta

Jukka Kivelä

Puh: +358 40 657 9400
jukka.kivela@elcoline.fi
Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki

Elcoline Oy

Liiketoimintajohtaja

Olli Koivula

Puh: +358 40 511 8283
olli.koivula@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Työnjohtaja / tarjouslaskenta

Markku Auvinen

Puh. +358 40 737 9220
markku.auvinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Elcoline Piping Oy

Liiketoimintajohtaja

Maxim Helle

Puh: +358 40 199 4088
maxim.helle@elcoline.fi
Itämerenkatu 5
FI-00180 Helsinki

LinkedIn
Projektipäällikkö / IWT

Jarmo Koskivuori

Puh: +358 40 0750 540
jarmo.koskivuori@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Johdon assistentti

Essi Korhonen

Puh: +358 40 482 1444
essi.korhonen@elcoline.fi
Itämerenkatu 5
FI-00180 Helsinki

LinkedIn

SVS Supervise Service Oy

Liiketoimintajohtaja

Mika Tapaninaho

puh. +35840 767 5886
mika.tapaninaho@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Johtaja

Markku Korpivaara

puh. +35840 526 1695
markku.korpivaara@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Asennustyöt ja tarjouslaskenta

Matti Käki

puh. +35840 563 7455
matti.kaki@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Asennustyöt ja hitsauskoordinaattori

Ari Karhinen

Puh. +35844 300 0760
ari.karhinen@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Konepajatyöt ja tarjouslaskenta

Ismo Anttila

puh. +358044 767 0351
ismo.anttila@superviseservice.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Sijainnit

Suomi

Helsinki

Itämerenkatu 5
FI-00180 Helsinki
Puh: +358 40 199 4088

Katso kartta

Leppävirta

Teollisuustie 13
FI-79100 Leppävirta
Tel: +358 40 771 1330

Katso kartta

Lohja

Ratakatu 26
FI-08150 LOHJA
Tel: +358 40 7077 222

Katso kartta

Pyhäjoki

Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki
Tel: +358 40 657 9400

Katso kartta

Raahe

Pajakatu 5
FI-92150 Raahe
Tel. +358 40 565 0838
e-mail. teemu.pohto@elcoline.fi

Katso kartta

Tampere

Tammervoima Oy
Hyötyvoimankuja 1
33680 Tampere
+358 (0) 40 511 8283

Katso kartta

Sotkamo

Malmitie 66
88120 Tuhkakylä
+358 40 511 8283

Katso kartta

Varkaus

Leijukuja 6
FI-78210 VARKAUS
Tel: +358 40 012 9966

Katso kartta

Voikkaa

Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Katso kartta
}