Yhteystiedot

Elcoline Group

Elcoline Plant Service

Elcoline Construction

Elcoline Industrial Service

Elcoline Piping

SVS Supervise Service

Elcoline Group hallitus

Elcoline Group johtoryhmä

Laskutus

Elcoline Plant Service Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Teemu Pohto

+358 40 565 0838
teemu.pohto@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Työmaapäällikkö

Aki Huhtala

+358 50 390 2097
aki.huhtala@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Ostaja

Elina Kassinen

+358 40 801 0833
elina.kassinen@elcoline.fi
Nuottasaarentie 17
FI-90401 Oulu

Asiakkuusjohtaja

Pekka Riikonen

+358 50 386 0450
pekka.riikonen@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Johdon assistentti

Minna Jyrylä

+358 50 524 8378
minna.jyryla@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Yksikön päällikkö / Oulu

Petri Salakari

+358 40 801 0833
petri.salakari@elcoline.fi
Nuottasaarentie 17
FI-90401 Oulu

Hitsauspäällikkö IWT

Jarmo Koskivuori

+358 40 0750 540
jarmo.koskivuori@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn

Elcoline Construction Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Simo Nissinen

+358 40 750 1266
simo.nissinen@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

LinkedIn
Avainasiakaspäällikkö

Tero Kopola

+358 40 1980777
tero.kopola@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

Työnjohtaja

Henri Niku

+358 40 6753232
henri.niku@elcoline.fi
Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki

LVI-suunnittelu / työnjohto / tarjouslaskenta

Jukka Kivelä

+358 40 657 9400
jukka.kivela@elcoline.fi
Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki

Assistentti

Mirka Ranta-Ylitalo

+358 40 1663777
mirka.ranta-ylitalo@elcoline.fi

Elcoline Industrial Service Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Olli Koivula

+358 40 511 8283
olli.koivula@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Laatupäällikkö/Projektipäällikkö

Jussi-Pekka Kinnunen

+358 40 018 6533
jussi-pekka.kinnunen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Yksikön johtaja, Meriteollisuus / Turku

Markku Salonen

+358 40 843 7850
markku.salonen@elcoline.fi
Lukkosepänkatu 7,
FI-20320 Turku

Aluepäällikkö / Länsi-Suomi

Mikko Siivonen

+358 44 545 6306
mikko.siivonen@elcoline.fi
Kerrolankatu 2,
FI-21200 Raisio

Työnjohtaja / tarjouslaskenta

Markku Auvinen

+358 40 737 9220
markku.auvinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Työnjohtaja

Ano Repo

+358 40 0971923
ano.repo@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Elcoline Piping Oy

Laskutusohjeet

Asiakkuusjohtaja

Maxim Helle

+358 40 199 4088
maxim.helle@elcoline.fi
Keilaranta 8
FI-02150 Espoo

LinkedIn
Talous- ja henkilöstöhallinnon assistentti

Alissa Pyykkönen

+358 40 197 0789
alissa.pyykkonen@elcoline.fi
Keilaranta 8
FI-02150 Espoo

LinkedIn

SVS Supervise Service Oy

Laskutusohjeet

Asennustyöt ja tarjouslaskenta

Matti Käki

+35840 563 7455
matti.kaki@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Konepajapäällikkö

Teemu Kangas

+358 40 142 7999
teemu.kangas@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

LinkedIn
Aluepäällikkö

Kimmo Simola

+358 40 7095 460
kimmo.simola@elcoline.fi
Tehdaskylänkatu 7H
FI-11710 Riihimäki

Alue- ja Laatupäällikkö

Mikko Patjas

+358 40 832 9364
mikko.patjas@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Liiketoimintajohtaja

Teemu Pohto

+358 40 565 0838
teemu.pohto@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Elcoline Group Oy

Laskutusohjeet

Toimitusjohtaja

Leif Backman

+358 43 824 3460
leif.backman@elcoline.fi
Hämeenkatu 6
FI-05800 Hyvinkää

LinkedIn
Johtaja, palveluliiketoiminta

Vesa-Pekka Heikkinen

+358 45 788 13176
vesa-pekka.heikkinen@elcoline.fi
Nuottasaarenkatu 17
FI-90401 Oulu

HR Partner

Suvi Säätelä

+358 44 568 6980
suvi.saatela@elcoline.fi
Keilaranta 8
FI-02150 Espoo

Kehitysjohtaja

Jaakko Juvonen

+358 40 012 9966
jaakko.juvonen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Johdon assistentti / Rekrytointi

Emma Miettinen

+358 40 500 8944
emma.miettinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Laatu- ja turvallisuuspäällikkö

Anu Perttula

+358 40 153 0100
anu.perttula@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

LinkedIn
Talousjohtaja

Michael Berman

+358 50 353 3397
michael.berman@elcoline.fi
Keilaranta 8
FI-02150 Espoo

Viestintä- ja markkinointijohtaja

Jukka Peltonen

+358 50 465 3412
jukka.peltonen@elcoline.fi
Keilaranta 8
FI-02150 Espoo

Ostaja

Essi Korhonen

+358 40 482 1444
essi.korhonen@elcoline.fi
Keilaranta 8
FI-02150 Espoo

LinkedIn

Käyntiosoitteet

Suomi

Espoo

Keilaranta 8
FI-02150 Espoo
+358 40 199 4088

Katso kartta

Kouvola

Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa
+358 40 767 5886

Toittilantie 5
FI-47400 Kausala
+358 50 594 7825

Katso kartta

Leppävirta

Teollisuustie 13
FI-79100 Leppävirta
+358 40 750 1266

Katso kartta

Lohja

Ratakatu 26
FI-08150 Lohja
+358 40 7077 222

Katso kartta

Oulu

Nuottasaarentie 17
FI-90401 Oulu
+358 40 801 0833

Katso kartta

Pyhäjoki

Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki
+358 40 657 9400

Katso kartta

Raahe

Pajakatu 5
FI-92150 Raahe
+358 40 565 0838

Katso kartta

Turku

Lukkosepänkatu 7
FI-20320 Turku

+358 50 3901522

Katso kartta

Tampere

Tammervoima Oy
Hyötyvoimankuja 1
33680 Tampere
+358 40 511 8283

Katso kartta

Sotkamo

Malmitie 66
88120 Tuhkakylä
+358 40 511 8283

Katso kartta

Varkaus

Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus
+358 20 155 6300

Katso kartta