Yhteystiedot

Yhteystiedot yksiköittäin:

Elcoline Group Oy

Laskutusohjeet

Toimitusjohtaja

Leif Backman

+358 43 824 3460
leif.backman@elcoline.fi
Hämeenkatu 6
FI-05800 Hyvinkää

LinkedIn
Johtaja, palveluliiketoiminta

Vesa-Pekka Heikkinen

+358 45 788 13176
vesa-pekka.heikkinen@elcoline.fi
Nuottasaarenkatu 17
FI-90401 Oulu

Kehitysjohtaja

Jaakko Juvonen

+358 40 012 9966
jaakko.juvonen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Laatu- ja turvallisuuspäällikkö

Anu Perttula

+358 40 153 0100
anu.perttula@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

LinkedIn
Financial Specialist

Maria Forss

+358 40 199 3555
maria.forss@elcoline.fi
Lukkosepänkatu 7
FI-20320 Turku

Financial Analyst

Essi Korhonen

+358 40 482 1444
essi.korhonen@elcoline.fi
Hiilikatu 3
FI-00180 Helsinki

LinkedIn

Elcoline Plant Service Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Teemu Pohto

+358 40 565 0838
teemu.pohto@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Työmaapäällikkö

Aki Huhtala

+358 50 390 2097
aki.huhtala@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Asiakkuusjohtaja

Pekka Riikonen

+358 50 386 0450
pekka.riikonen@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Yksikön päällikkö / Oulu

Petri Salakari

+358 40 801 0833
petri.salakari@elcoline.fi
Nuottasaarentie 17
FI-90401 Oulu

Ostaja

Elina Kassinen

+358 40 801 0833
elina.kassinen@elcoline.fi
Nuottasaarentie 17
FI-90401 Oulu

Johdon assistentti

Minna Jyrylä

+358 50 524 8378
minna.jyryla@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Hitsauspäällikkö IWT

Jarmo Koskivuori

+358 40 0750 540
jarmo.koskivuori@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn

Elcoline Construction Oy

Laskutusohjeet

Liiketoimintajohtaja

Simo Nissinen

+358 40 750 1266
simo.nissinen@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

LinkedIn
Avainasiakaspäällikkö (sähköpalvelut)

Tero Kopola

+358 40 1980777
tero.kopola@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

Avainasiakaspäällikkö (LVI-palvelut)

Henri Niku

+358 40 6753232
henri.niku@elcoline.fi
Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki

LVI-projektipäällikkö

Jukka Kivelä

LVI-projektipäällikkö

Marko Jormakka

+358 40 169 5666
marko.jormakka@elcoline.fi
Nuottasaarentie 17
FI-90401 Oulu

Assistentti

Mirka Ranta-Ylitalo (vanhempainvapaa)

Assistentti

Kari Hyvönen

+358 40 1965111
kari.hyvonen@elcoline.fi

Elcoline Industrial Service Oy

Laskutusohjeet

Yksikön johtaja, Meriteollisuus / Turku

Markku Salonen

+358 40 843 7850
markku.salonen@elcoline.fi
Lukkosepänkatu 7,
FI-20320 Turku

Avainasiakaspäällikkö

Olli Koivula

+358 40 511 8283
olli.koivula@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Työnjohtaja / tarjouslaskenta

Markku Auvinen

+358 40 737 9220
markku.auvinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Työnjohtaja

Ano Repo

+358 40 097 1923
ano.repo@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Hallinnon assistentti

Jenni Suomalainen-Helenius

+358 40 160 5456
toimisto@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Elcoline Piping Oy

Laskutusohjeet

Asiakkuusjohtaja

Maxim Helle

+358 40 199 4088
maxim.helle@elcoline.fi
Hiilikatu 3
FI-00180 Helsinki

LinkedIn
Talous- ja henkilöstöhallinnon assistentti

Alissa Pyykkönen (vanhempainvapaa)

LinkedIn
Projektiassistentti / Project Assistant

Julia Aalto

+358 40 4830345
julia.aalto@elcoline.fi
Hiilikatu 3
FI-00180 Helsinki

SVS Supervise Service Oy

Laskutusohjeet

Yksikönpäällikkö

Mikko Patjas

+358 40 832 9364
mikko.patjas@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Liiketoimintajohtaja

Teemu Pohto

+358 40 565 0838
teemu.pohto@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Talous- ja henkilöstöhallinnon assistentti

Kirsi Vauhkonen

+358 44 258 2426
kirsi.vauhkonen@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Asennustyöt ja tarjouslaskenta

Matti Käki

+35840 563 7455
matti.kaki@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Konepajapäällikkö

Teemu Kangas

+358 40 142 7999
teemu.kangas@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

LinkedIn
Konepajan työnjohtaja

Janne Juntunen

+358 40 150 2456
janne.juntunen@elcoline.fi
Radantaus 15
FI-45910 Voikkaa

Työnjohtaja / Riihimäki

Petri Linnanmäki

+358 50 4071 246
petri.linnanmäki@elcoline.fi
Tehdaskylänkatu 7H
FI-11710 Riihimäki

Ota yhteyttä

    Nimi*

    Sähköposti*

    Aihe*

    Viesti

    Käyntiosoitteet

    Suomi

    Helsinki

    Hiilikatu 3
    FI-00180 Helsinki
    +358 40 482 1444

    Katso kartta

    Kouvola

    Radantaus 15
    FI-45910 Voikkaa
    +358 40 832 9364

    Katso kartta

    Kuopio

    Käsityökatu 43
    FI-70100 Kuopio

    Katso kartta

    Leppävirta

    Teollisuustie 13
    FI-79100 Leppävirta
    +358 40 750 1266

    Katso kartta

    Lohja

    Ratakatu 26
    FI-08150 Lohja
    +358 40 7077 222

    Katso kartta

    Oulu

    Nuottasaarentie 17
    FI-90401 Oulu
    +358 40 801 0833

    Katso kartta

    Pyhäjoki

    Annalantie 15-17
    FI-86100 Pyhäjoki
    +358 40 675 3232

    Katso kartta

    Raahe

    Pajakatu 5
    FI-92150 Raahe
    +358 40 565 0838

    Katso kartta

    Turku

    Lukkosepänkatu 7
    FI-20320 Turku

    +358 50 3901522

    Katso kartta

    Tampere

    Tammervoima Oy
    Hyötyvoimankuja 1
    33680 Tampere
    +358 40 511 8283

    Katso kartta

    Sotkamo

    Malmitie 66
    88120 Tuhkakylä
    +358 40 511 8283

    Katso kartta

    Varkaus

    Leijukuja 6
    FI-78210 Varkaus
    +358 20 155 6300

    Katso kartta