Yhteystiedot

Elcoline Group
Vaihteen puh: +358 20 155 6300

Yleinen sähköposti: info@elcoline.fi

Elcoline Group hallitus

Elcoline Group johtoryhmä

Elcoline Group Oy

Toimitusjohtaja

Veli-Matti Ampiala

Puh: +358 40 123 9895
veli-matti.ampiala@elcoline.fi
Kampusranta 9B
FI-60320 Seinäjoki

LinkedIn
Johdon assistentti / Rekrytointi

Emma Miettinen

Puh: +358 40 500 8944
emma.miettinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Laatupäällikkö

Jussi-Pekka Kinnunen

Puh: +358 40 018 6533
jussi-pekka.kinnunen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Talousjohtaja

Jarno Räsänen

Puh: +358 40 771 1330
jarno.rasanen@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

LinkedIn

Elcoline Plant Service Oy

Asiakkuusjohtaja

Pekka Riikonen

Puh: +358 50 386 0450
pekka.riikonen@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Johdon assistentti

Minna Jyrylä

Puh. +358 50 524 8378
minna.jyryla@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Liiketoimintajohtaja

Teemu Pohto

Puh: +358 40 565 0838
teemu.pohto@elcoline.fi
Pajakatu 5
FI-92150 Raahe

Elcoline Construction Oy

Liiketoimintajohtaja

Simo Nissinen

Puh: +358 40 750 1266
simo.nissinen@elcoline.fi
Teollisuustie 13
FI-79101 Leppävirta

LinkedIn
LVI-suunnittelu / työnjohto / tarjouslaskenta

Jukka Kivelä

Puh: +358 40 657 9400
jukka.kivela@elcoline.fi
Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki

Elcoline Oy

Liiketoimintajohtaja

Jaakko Juvonen

Puh. +358 40 012 9966
jaakko.juvonen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn
Työnjohtaja / tarjouslaskenta

Markku Auvinen

Puh. +358 40 737 9220
markku.auvinen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Projektipäällikkö / asiakasvastaava

Olli Koivula

Puh: +358 40 511 8283
olli.koivula@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

LinkedIn

Elcoline Piping Oy

Liiketoimintajohtaja

Maxim Helle

Puh: +358 40 199 4088
maxim.helle@elcoline.fi
Itämerenkatu 5
FI-00180 Helsinki

LinkedIn
Projektipäällikkö / IWE

Antti Kolehmainen

Puh: +358 50 390 4973
antti.kolehmainen@elcoline.fi
Leijukuja 6
FI-78210 Varkaus

Johdon assistentti

Essi Korhonen

Puh: +358 40 482 1444
essi.korhonen@elcoline.fi
Itämerenkatu 5
FI-00180 Helsinki

LinkedIn

Sijainnit

Suomi

Helsinki

Itämerenkatu 5
FI-00180 Helsinki
Puh: +358 40 199 4088

Katso kartta

Jyväskylä

Yliopistonkatu 34 D 72
FI-40100 Jyväskylä
Tel: +358 44 5599 144

Katso kartta

Leppävirta

Teollisuustie 13
FI-79100 Leppävirta
Tel: +358 40 771 1330

Katso kartta

Lohja

Ratakatu 26
FI-08150 LOHJA
Tel: +358 40 7077 222

Katso kartta

Pyhäjoki

Annalantie 15-17
FI-86100 Pyhäjoki
Tel: +358 40 657 9400

Katso kartta

Raahe

Pajakatu 5
FI-92150 Raahe
Tel. +358 40 565 0838
e-mail. teemu.pohto@elcoline.fi

Katso kartta

Tampere

Kalevan puistotie 24 F 92
33500 Tampere
+358 (0) 400 129 966

Katso kartta

Seinäjoki

Kampusranta 9B
60320 Seinäjoki
+358 (0)40 123 9895

Katso kartta

Sotkamo

Talvivaarantie 66
88120 Tuhkakylä
+358 40 511 8283

Katso kartta

Varkaus

Leijukuja 6
FI-78210 VARKAUS
Tel: +358 40 012 9966

Katso kartta